Стипендія Rhodes для навчання на програмах магістратури та PhD в Оксфордському університеті

Спільнота «Стипендії, гранти, можливості для молоді»
Заставка до матеріалу

Rhodes Scholarship 2024 – це престижна та повністю фінансована стипендіальна програма, яка пропонує 103 стипендії для навчання на програмах магістратури та PhD в Оксфордському університеті. Ця стипендія дає можливість талановитим і високоосвіченим студентам з будь-якої академічної галузі здобути ступінь магістра або PhD в університеті, що посідає перше місце у світі.

Стипендія відшкодовує всі витрати, зокрема плату за навчання, щорічні виплати у розмірі £18,180, витрати на проживання, реєстраційні збори, візові збори, медичну страховку та квитки на літак. Після закінчення навчання студенти мають можливість залишатись і працювати у Великій Британії впродовж двох років.

Більше про критерії відбору учасників та подання заявок – на сайті організаторів.