Стипендія імені Анни Кісіль для вивчення української мови у Міжнародній школі МІОКу «Крок до України»

За матеріалами сайту «Український погляд»
Заставка до матеріалу

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) оголошує прийом заяв на здобуття стипендії імені Анни Кісіль для вивчення української мови під час літніх онлайн курсів у Міжнародній школі україністики «Крок до України» при Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» 18–31 липня 2022 року.

Зголоситися на стипендію можуть всі охочі українки з діаспори віком від 16 років.

Крайній термін подання заяв та інших документів – 6 липня 2022 року. Розгляд заяв на отримання стипендії та визначення 10 кандидатур стипендіаток відбудеться на початку липня.

Докладніше про стипендію імені Анни Кісіль – на сайті «Український погляд».