Стипендії Virtual Ukraine Institute for Advanced Study для науковців від Інституту перспективних досліджень у Берліні

За матеріалами сайту House of Europe
Лого організаторів

Virtual Ukraine Institute for Advanced Study – це стипендії для вчених, які залишаються в Україні, працюють в українському академічному закладі й добре знають англійську мову. Організатори подбають, щоб упродовж десяти місяців у вчених було все для продуктивної роботи: щомісячна стипендія, спільнота однодумців, регулярні освітні події та доступ до бібліотеки.

Учасники програми отримають:

• щомісячну стипендію: 500 євро для аспірантів і 1000 євро – для професорів;
  • участь у десятимісячній програмі, яка триватиме з 1 жовтня 2024 по 31 липня 2025 року;
  • регулярні колоквіуми та воркшопи;
  • доступ до бібліотеки;
  • знайомства із колегами з-за кордону;
  • допомогу з публікацією та перекладом наукової роботи.

Стипендіями Virtual Ukraine Institute for Advanced Study опікується Інститут перспективних досліджень у Берліні, а фінансує Volkswagen Foundation (Німеччина).

Для участі у програмі потрібно до 31 січня 2024 року заповнити онлайн-заявку англійською мовою.

Докладніше – на сайті House of Europe.