Стипендії уряду Франції для навчання у магістратурі французьких закладів вищої освіти

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні оголошує конкурс стипендій для підтримки університетської мобільності на рівні ІІ курсу магістратури до французьких закладів вищої освіти. Ця кампанія спрямована на студентів, які бажають навчатись у ЗВО Франції терміном від 4 до 6 місяців.

Після процесу відбору кандидатів їм буде надано стипендії у розмірі 860 євро щомісяця для навчання на рівні ІІ курсу магістратури упродовж 2024–2025 навчального року для здобуття другого вищого освітнього рівня в будь-якій галузі.

Процедура подання документів:

Крайній термін подання документів – 31 травня 2024 року.

Вся інформація про стипендії та перелік необхідних документів для участі – у доданому файлі.