Стипендії Chevening від британського уряду для навчання на магістерських програмах

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Chevening – це глобальна програма стипендій уряду Великої Британії, яка надає фінансування на магістерську освіту (зазвичай на однорічних магістерських програмах, а також MBA). Організатори пропонують повну стипендію, що покриває навчання, проживання, переліт і візу.

Що потрібно, щоб стати стипендіатом/стипендіаткою:

• диплом бакалавра;
  • щонайменше 2 роки досвіду роботи (стажування і волонтерства враховуються);
  • чітке бачення того, навіщо вам стипендія Chevening.

Програма Chevening не вимагає формального підтвердження знання англійської мови для участі у відборі на отримання стипендії, але такий тест може вимагати обраний університет для зарахування на навчання.

Щоб розпочати шлях на програмі Chevening, слід подати заявку до 7 листопада 2023 року. Також буде потрібно вступити на навчання в університеті у Великій Британії до 11 липня 2024 року.

Вичерпна інформація про стипендію та процес подання документів – на сайті програми Chevening.