Стипендіальна програма Global Korea Scholarship 2025: нові можливості для українських студентів

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Міністерство освіти і науки України інформує про розширення можливостей для українських студентів у рамках стипендіальної програми Global Korea Scholarship (GKS) на 2025 рік.

Уряд Республіки Корея суттєво збільшив квоти для українських кандидатів за програмами:

• GKS-G (Graduate) на здобуття ступеня магістра або доктора філософії – 6 місць;
  • GKS-U (Undergraduate) на здобуття ступеня бакалавра – 44 місця;
  • GKS-IRTS (Intensive Korean Language Training Scholarship), щоб інтенсивно вивчати корейську мову – 50 місць.

Міністерство освіти і науки України у співпраці з Корейським освітнім центром при Посольстві Республіки Корея в Україні працює над забезпеченням ефективного розподілу стипендій серед найбільш гідних кандидатів.

Офіційна сторінка стипендійної програми уряду Кореї (GKS)