Студія кар’єри Львівської політехніки запрошує студентів на презентацію компанії Cemark

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує студентів Університету на офіційну презентацію компанії Cemark та ознайомлення з програмою стажування і кар’єрними можливостями в компанії.

Cemark (a CRH company) входить до складу ірландської групи CRH – провідного світового виробника будівельних матеріалів, що об’єднує 3100 підприємств у 29 країнах. В Україні Cemark є одним із лідерів на національному цементному ринку та представлена трьома цементними заводами, сучасним терміналом відвантаження і підприємством із виготовлення ЗБК. Компанія приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів і молодих спеціалістів.

Під час зустрічі фахівці Cemark поділяться своєю експертизою та можливостями для студентів і випускників, а також запросять взяти участь у відборі до «Програми стажування для випускників та студентів від компанії Cemark», яка спрямована на навчання та всебічний розвиток молодих спеціалістів, надання можливості поглибленого ознайомлення зі сферою виробництва будівельних матеріалів та з подальшим працевлаштуванням у компанії.

Особливо корисною зустріч буде для студентів старших курсів ІМІТ, ІЕСК, ІБІС, ІХХТ, ІСТР, ІНЕМ, ІАДУ, ІКНІ, які здобувають фах:

• інженерів-механіків;
  • інженерів-електриків;
  • інженерів-технологів;
  • інженерів з охорони праці;
  • економістів;
  • бухгалтерів;
  • фахівців з договірної роботи;
  • спеціалістів з інновацій.

Презентація компанії Cemark відбудеться 27 лютого 2024 року в аудиторії 101 ІХ навчального корпусу Університету. Початок о 13:15.

Більше інформації про кар’єрні можливості та цікаві пропозиції від компаній-роботодавців – у телеграм-каналі студії кар’єри Львівської політехніки.