Студія кар’єри Львівської політехніки запрошує на воркшоп від компанії ОККО

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

Студія кар’єри Відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки і компанія ОККО запрошують студентів 26 жовтня 2023 року на зустріч «Де студентам шукати роботу», яка відбудеться в аудиторії 319 І навчального корпусу Університету.

Знайти свою першу омріяну роботу, коли немає досвіду, – це непроста справа. А пошук роботи в новому місті під час війни, що спричинила економічний спад і міграцію населення, – це ще складніше. Тож організатори пропонують поговорити про стратегію, методи й канали для пошуку роботи. З чого почати пошуки і як рухатися до бажаної цілі, як здобути перший досвід?

Про це все і навіть більше розповість Ганна Титаренко, менеджерка з розвитку бренду роботодавця ОККО:

• Які існують канали пошуку роботи?
  • Роль соціальних мереж та нетворкінгу у працевлаштуванні?
  • Як повірити в себе, коли шукаєш роботу без досвіду?

Відбудеться також вікторина з призами. А ще разом з презентацією студенти отримають чимало чеклистів та інших інструментів, які точно стануть у нагоді під час пошуку роботи і покращать навички працевлаштування.

Початок об 11:40.

Підписуйтесь на Телеграм-канал Студії кар’єри та стежте за новими пропозиціями від роботодавців!