Студенти-журналісти зустрілися зі спортивним коментатором, випускником кафедри ЖЗМК Ігорем Шевчуком

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

У рамках дисципліни «Коментатор і оглядач радіо- і телемовлення» до студентів IV курсу кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки завітав її випускник, відомий спортивний коментатор, журналіст ФК «Карпати» Ігор Шевчук.

Розповідаючи студентам про свій досвід, Ігор наголосив, що лише завдяки наполегливості й невтомній праці можна досягнути успіху в журналістській царині. Для роботи спортивного коментатора, на його думку, важливо вміти аналізувати і визнавати свої помилки, щоб вдосконалювати й розвивати свої професійні навички. Дуже важливо це робити на старті своєї кар’єри.

Особливості роботи спортивного коментатора, специфіку професії, важливість психофізичних даних у ній, трабли та приємні несподіванки – про все це могли дізнатися студенти-журналісти від Ігоря Шевчука.