Студенти-журналісти Університету відвідали виставку однієї картини – знаменитого твору Тараса Шевченка «Катерина»

Кафедра ЖЗМК Львівської політехніки
в Музеї

15 березня 2017 року студенти групи ЖР-11 разом зі своїм викладачем із кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка»  Б. Іваницькою відвідали виставку однієї картини – знаменитого твору Тараса Шевченка «Катерина», оригінал якого до 22 березня представлений львівській публіці у палаці Потоцьких.

Окрім того, що студенти змогли вдосталь насолодитися культурним надбанням українського та інших європейських народів, то майбутні журналісти ще й повправлялися в мистецтві проведення інтерв’ю, чим неабияк потішили мистецтвознавців та екскурсовода.

виставка картини – знаменитого твору Тараса Шевченка «Катерина»