Студенти-журналісти Університету зустрілися з випускником кафедри ЖЗМК Артуром Жуком

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

2 листопада відбулася онлайн-зустріч з випускником кафедри журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки Артуром Жуком, який працює у сфері SMM (social media marketing).

На зустрічі обговорювали питання ролі освіти і самоосвіти в роботі, соціальні мережі та їхню роль у просуванні продуктів, співпрацю з клієнтами на постійних умовах, над скількома проектами зручно працювати одночасно, де шукати клієнтів та їхні побажання, особливості ринку під час повномасштабної війни. Також Артур розказав про етапи розробки кейсу та чи допомагає вивчення чужих подібних справ у роботі.

Дякуємо Артуру Жуку за цікаву пізнавальну розмову!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі