Студенти-журналісти третього курсу відвідали майстер-клас засновниць «SL-студії цифрового контенту»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

У рамцях дисципліни «Журналістська майстерність» студенти 31 групи мали можливість послухати майстер-клас від засновниць «SL-студії цифрового контенту» Світлани Радішевської та Людмили Томашевської. Гості розповідали про те:

• чому журналістові необхідно іти в ногу з часом і все вивчати про діджитал;
  • як журналістський фах допомагає стати добрим копірайтером;
  • про особливості творення якісного, унікального тексту, який не загубиться на просторах інтернету;
  • що таке Tone of voice, «водичка», унікальність, особистий бренд, цільова аудиторія тощо;
  • чому лонгріди, не зважаючи на те, що є об’ємними текстами, є затребуваними авдиторією;
  • які є помилки в копірайтингу:
    • що робить текст невдалим?
    • як сформувати контент для профілю, щоб він був цікавий авдиторії?
    • про основні ази роботи копірайтера, з чого розпочати, де шукати замовлення і як не потрапити до недобросовісного роботодавця.

Багато цінної інформації, власний досвід, конкретні приклади від Світлани та Людмили неабияк зацікавили студентів. Гострі запитання, активна дискусія показали актуальність та необхідність знань для написання текстів в інтернеті.

Скріншот з онлайн-зустрічі