Студенти-журналісти поспілкувалися з режисеркою, продюсеркою та арт-директоркою Юлією Ванкевич

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

У п’ятницю студенти-журналісти Національного університету «Львівська політехніка» мали змогу поспілкуватися з випускницею кафедри журналістики та засобів масової комунікації, режисеркою, продюсеркою та арт-директоркою Юлією Ванкевич.

Випускниця пройшла цікавий кар’єрний шлях, працювала у різних видах ЗМІ і врешті знайшла своє покликання у створенні рекламних роликів. У цьому процесі Юлія виконує роль і режисера, і продюсера, й арт-директора. Вона творчо підходить до створення рекламних сюжетів, залучає необхідних фахівців, щоб у підсумку її відео сприймалось передусім як креативний ролик, а не лише як реклама.

Режисерка поділилась зі студентами секретами створення рекламних відео, розповіла про важливі деталі, які варто враховувати під час планування зйомки, а також про можливі труднощі та перепони у роботі.

Дякуємо Юлії Ванкевич за відверту й інформативну розмову!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі