7 квітня 2023 року в межах навчальної дисципліни «Соціологія і журналістика» студенти другого курсу кафедри журналістики і засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти разом з лекторкою Боженою Іваницькою і кураторками Ольгою Гарматій і Мар’яною Кіцою відвідали Дім Франка.
Львівські політехніки дізналися багато нових фактів про професійну діяльність і приватне життя Івана Яковича. Адже він був не лише геніальним письменником, драматургом і політичним діячем, але й неперевершеним журналістом, редактором, людиною з непростою вдачею і неабияким темпераментом.
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/10/para/gallery/zh-received156321900395654.jpeg?itok=DmZbQmjs)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/10/para/gallery/zh-received757304742529155.jpeg?itok=-x_c6QA0)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/10/para/gallery/zh-received768970834575350.jpeg?itok=JLqTZX57)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/10/para/gallery/zh-received774883320517702.jpeg?itok=Wre6HqIa)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/10/para/gallery/zh-received3338763763102754.jpeg?itok=cGP0Fybf)
![Фото з відвідин](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/10/para/gallery/zh-received6033392716740808.jpeg?itok=uUGSFyaQ)