На кафедрі фотоніки Львівської політехніки побували магістри Жешувської політехніки (Польща)

Ірина МАРТИН, Тижневик «Аудиторія»
візит делегації

Це візит делегації зі семи осіб, які навчаються на напрямі «мехатроніка». Після знайомства з кафедрою, екскурсії головним корпусом, яку провів завідувач кафедри фотоніки ІТРЕ Ярослав Бобицький, польські магістри зустрілися зі студентами. Ті гостям із Польщі продемонстрували роботу машинок, які виготовляють на практичних заняттях та в гуртку робототехніки, яким керує Василь Татарин (до слова, деталі до машин гуртківці отримують від компанії «Сайпрес»). Також польські політехніки дізналися про щорічні змагання «Роборейс», у яких наша молодь активно бере участь.

Огляд машинок, спільне фото, а далі ― спілкування у невимушеній атмосфері, прогулянка містом. Є сподівання, що це знайомство переросте в плідну співпрацю, зокрема у семестровий обмін на навчання.

візит делегації