Студенти Університету стажувались у Львівській обласній військовій адміністрації

За матеріалами сайту 4studio
Фото зі стажування

11 студентів Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського торговельно-економічного університету успішно завершили стажування у Львівській обласній військовій адміністрації.

Талановиті й амбітні молоді люди отримали основи знань про те, як функціонує ОВА, ознайомилися з професійним середовищем, наблизилися до розуміння внутрішніх процесів, які формують державну політику на місцях.

Крім того, разом із фахівцями відділу персоналу та нагород апарату Львівської ОВА студенти напрацювали модернізовану програму стажування в Адміністрації для студентів закладів вищої освіти.