Студенти Університету дізнавались про можливості обміну та навчання за кордоном на International Day for Students

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

Колектив Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» 20 жовтня надав можливість студентам розширите своє бачення освітньої мобільності за кордоном та дізнатись про різноманітні можливості, які доступні для наших студентів. До онлайн-зустрічі International Day for Students приєдналось більше ста учасників, які мали змогу дізнатись про різноманітні програми обміну та стипендії для реалізації навчання за кордоном.

У Центрі міжнародної освіти дуже раді, що студенти цікавляться програмами співпраці із закордонними закладами і що з кожним роком ця зацікавленість зростає!