Студенти Технологічного коледжу за підтримки Академії Cisco вивчають світ інтернету речей

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Студенти Технологічного коледжу

Уже другий навчальний рік поспіль студенти спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Академії Cisco вивчають світ інтернету речей – ІоТ.

У весняному семестрі 2022 року вони пройшли оновлений фундаментальний курс IoT Fundamentals: Connecting Things, на якому вивчали виконавчі механізми, мікроконтролери (Arduino), Python, Cisco PL-App та Raspberry Pi для прототипування IoT-рішень.

Цікавими були також дослідження комп’ютерних мереж, туманних і хмарних обчислень у рішеннях ІоТ. На окремих заняттях студенти описували, як рішення ІоТ можна використовувати для діджиталізації бізнес-застосунків або розв’язання соціальних проблем.

Загалом програму курсу освоїли 59 студентів Технологічного коледжу. Більшість із них успішно склали фінальний іспит із курсу й отримали сертифікати про підтвердження своїх знань від компанії Cisco Systems.