Студенти Технологічного коледжу стали переможцями обласного інтенсиву для майбутніх підприємців

Ресурсний центр ГУРТ
Переможці конкурсу

У Львові відбувся другий Табір підприємництва для студентів закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти Львівщини. Традиційно впродовж двох днів молодь області опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону.

Учасниками цієї навчальної події від громадської організації Junior Achievement Ukraine стали 76 учнів та 20 вчителів.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів.

За результатами вибору журі переможцями стали студенти Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Їхня компанія «Гіпсова мануфактура» отримала І місце за проєкт виготовлення креативних наборів для творчості з гіпсу.

Докладніше – на порталі ГУРТ.