Студенти Технологічного коледжу побували на «Дні відкритих дверей» у Шевченківському районному суді Львова

Технологічний коледж Львівської політехніки
Студенти Технологічного коледжу у Шевченківському суді

2 травня 2018 року в Шевченківському районному суді міста Львова відбувся «День відкритих дверей». Учасниками заходу були студенти Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» в супроводі завідувача юридичного відділення М.С. Павлів.

Прес-секретар Шевченківського районного суду міста Львова К.Л. Вегера розповіла присутнім про історію суду, категорії справ, які тут розглядають, процес їхньої реєстрації, а також про проблеми, з якими стикаються судді та інші учасники судового процесу.

Студенти були присутні на судовому засіданні з кримінального провадження, яке розглядають у складі колегії суддів.

Для студентів Технологічного коледжу захід був дуже цікавим та пізнавальним, адже завдяки цій зустрічі вони закріпили здобуті під час навчання знання.