Навчаємось на практиці: студенти юридичного відділення Технологічного коледжу побували на судовому засіданні

Технологічний коледж Львівської політехніки
студенти

6 та 7 грудня 2017 року студенти ІІІ курсу юридичного відділення Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» разом з викладачем М.В. Мамалигою були присутні на судовому засіданні у кримінальній справі. Засідання відбувалось у Сихівському районному суді міста Львова.

Студенти стали очевидцями таких процесуальних дій в кримінальному провадженні як допит свідків та обвинуваченого, дослідження речових доказів у суді, судові дебати, останнє слова підсудного.

7 грудня майбутні юристи були присутні при винесенні та оголошенні вироку Сихівським районним судом міста Львова у складі двох професійних суддів і трьох присяжних. Судом винесено обвинувальний вирок за сукупністю злочинів (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю та погроза вбивством) і призначено покарання – п’ятнадцять років позбавлення волі.