Студенти Технологічного коледжу Університету побували на навчальній практиці у ТОВ «Тигрес» в місті Луцьку

Технологічний коледж Львівської політехніки
на практиці в «Тигресі»

Відповідно до програми навчальної практики студенти економічного відділення Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» з викладачами відвідали ТОВ «Тигрес» в місті Луцьку. Товариство є одним із найбільших дистриб’юторів та виробників пластмасових і м’яких іграшок в Україні, а також дитячої постільної білизни та одягу.

Під час візиту студенти дізналися про історію компанії, побачили весь процес виробництва пластмасових та плюшевих іграшок, мали можливість оцінити європейські технології виробництва. На завершення відвідали фірмовий магазин і закупились іграшками.

Будучи на теренах Волинської області, відвідали замок Любарта – одне із семи чудес України. Екскурсовод розповів студентам цікаві історичні факти про визначну пам’ятку міста Луцька. Потім розглянули експозиції виставок, побували в музеї книги та музеї дзвонів, грали на незвичному музичному інструменті, що на подвір’ї замку.