Студенти Технологічного коледжу Університету посіли ІІ місце на обласній олімпіаді з правознавства

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Нещодавно на базі Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного університету відбулася Перша обласна олімпіада з правознавства серед студентів вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації, які навчаються за спеціальністю «Правознавство».

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» представляли студенти ІІІ курсу групи ПРМ-32 Сергій Русиняк та Світлана Березовська, які з однаковою кількістю балів поділили ІІ місце серед студентів ІІІ–IV курсів.

Подяки за підготовку студентів отримали викладачі юридичного відділення коледжу Мирослава Олексіївна Долинська та Любов Петрівна Криштофор.