Студенти Технологічного коледжу Університету гідно представили свій заклад на олімпіаді з програмування автоматів

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

24–25 березня 2017 року на базі Хмельницького національного університету в заочній формі відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем». Участь в олімпіаді взяли 39 команд із вищих навчальних закладів України (університетів, академій та коледжів).

Студенти комп’ютерного відділення Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» гідно представили навчальний заклад і завоювали призові місця серед команд коледжів:

• В. Фіалко та М. Резуненко (група КСМ-32) – II місце;
  • І. Заміщак (група КСМ-32) та Д. Кирьяков (група КСМ-31). – III місце.

В загальній турнірній таблиці представники коледжу посіли місця у першій десятці.

Готував команди коледжу викладач Володимир Романович Колосов.