Студенти Технологічного фахового коледжу освоїли навики домедичної допомоги

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

12 березня в Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» для студентів третього курсу спеціальності «Туризм» було проведено тренінг із освоєння теоретичних і практичних навиків надання домедичної допомоги.

Навчання провів інструктор громадської організації «Курсу першої домедичної допомоги «САВ» Григорій Мацишин. Навчально-тренінгове заняття на тему «Надання першої домедичної допомоги в туристичних походах» відбулося в рамках вивчення дисципліни «Діяльність туристичних самодіяльних організацій».

Студенти освоїли: як зупиняти кровотечу та діяти в разі непритомності; навчились надавати серцево-легеневу реанімацію; рятувати під час удавлення та судом, у випадку вивихів та переломів; як діяти в разі інсультів та інфарктів.

Цінність життя та здоров’я – понад усе!