Студенти спеціальності «Менеджмент» зустрілися з головою Асоціації громадських радників

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Відбулася надзвичайно цікава зустріч студентів ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Менеджмент» Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки з головою громадської організації «Асоціація громадських радників» Ганною Ілащук.

Говорили про волонтерство, правову допомогу та правопросвітництво в сучасних умовах, як ініціювати й реалізовувати позитивні зміни у своїх громадах, а також де і як реалізовувати проєкти й ініціативи та отримувати підтримку від донорів, держави та самої громади.

Також студентам розповіли про те, як стати громадським радником у своєму регіоні, пройти навчання, розвиватися та працювати в цьому напрямі.

Зустріч проведено за сприяння доцентки кафедри менеджменту організацій Марії Весоловської.