Студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» відвідали Спільне підприємство «Галка ЛТД»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото з відвідин підприємства

Для студентів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», які навчаються на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки, було проведено виїзне заняття і виробнича екскурсія на Спільному підприємстві «Галка ЛТД».

Керівництво підприємства ознайомило студентів з основними виробничими та бізнес-процесами, матеріально-технічною базою. Відбулась дискусія щодо стану і перспектив розвитку ринків сировини і збуту. Обговорено актуальність набуття загальних та спеціальних компетентностей у межах освітньої програми «Підприємництво та торгівля».

Щира подяка за надану можливість і приділений час генеральному директору СП «Галка ЛТД» Юрію Дубовому!

Фото з відвідин підприємства Фото з відвідин підприємства