Студенти кафедри СКІД у межах профорієнтаційних заходів провели майстер-клас для учнів СЗШ № 22 міста Львова

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото із заходу

У межах профорієнтаційних заходів студенти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» провели майстер-клас на «Ярмарку єдності та сили», присвяченому підтримці Збройних сил України.

Захід для школярів середньої загальноосвітньої школи № 22 імені Василя Стефаника міста Львова організовано з ініціативи викладачів кафедри СКІД – доцентів Юрія Сєрова та Соломії Федушко.

Без сумніву, переважна більшість студентів кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності є ерудованими, креативними, розумними і творчими особистостями, які можуть досягати неабияких результатів у різних сферах.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу