Студенти-реставратори Львівської політехніки проходитимуть практику в Австрії та Польщі

За матеріалами сайту Львівської обласної військової адміністрації
Фото із зустрічі в ЛОВА

Львівські студенти-реставратори проходитимуть практику за кордоном. Про це департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної військової адміністрації домовився з польськими партнерами – представниками «Фонду Костюшка» та «Фонду Фолковіско».

Зокрема, йдеться про студентів старших курсів Львівської національної академії мистецтв та Національного університету «Львівська політехніка». Вони пройдуть практику з реставрації в Австрії та Польщі.

«Зараз на Львівщині в нас часто виникає проблема з місцем проходження практики на об’єктах. Але також ми хочемо, щоб наші найкращі студенти отримати передовий світовий досвід і навчилися працювати, використовуючи новітні методики та технології. В Австрії та Польщі – одні з найкращих реставраторських шкіл, тому наші студенти зможуть отримати дуже якісну практику, привезти ці знання в Україну і передати їх колегам», – зазначила директорка департаменту архітектури та містобудування Львівської ОВА Олена Василько.