Студенти програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці – засновники стартапу Letsitok

Tech StartUp School Львівської політехніки
Засновники стартапу Letsitok

Олександр Борило, Марія Марців, Михайло Польний, Данило Жубрид – студенти програми «Інтернет речей» Національного університету «Львівська політехніка» й засновники стартапу Letsitok.

Letsitok – відеохостинг (як YouTube), у якому люди зможуть безкоштовно поширювати свої відео.

Платформа Letsitok дасть змогу переглядати відео з друзями або незнайомцями. Є можливість усі завантажені записи перетворювати в NFT, які можна буде купляти/продавати одразу ж на платформі.

Первинна ідея

«Первинною ідеєю було створення застосунку, який покращить дистанційне навчання хірургів. Розмірковуючи над нашою ідеєю і розглядаючи вже наявні альтернативи, ми дійшли висновку, що варто розробити застосунок, який допоможе не лише хірургам. Основним стимулом було зробити застосунок, який стане масовим і корисним для багатьох людей».

Які проблеми виникали під час роботи?

«Інколи важко визнати, що попередні ідеї, над якими ти працював, нежиттєздатні й потрібно робити півот».

Перспективи розвитку стартапу

«Плануємо зробити MVP до вересня 2022, виходити на ринок з січня 2023».