Студенти-правники взяли участь у навчальному семінарі-тренінгу з основ військового права

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з тренінгу

10 листопада 2023 року в Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбувся навчальний семінар-тренінг з основ військового права. Захід організувала професорка кафедри теорії права та конституціоналізму, д.ю.н. Ірина Жаровська.

Під час тренінгу студенти мали змогу ознайомитися з особливостями формування і розвитку військового права в системі права України. Зокрема, було закцентовано на сучасному стані та перспективах розвитку регулювання військово-правових відносин в умовах збройного конфлікту й тимчасової окупації частини території України. Запрошені військові інструктори та бойові медики ознайомили студентів з основами тактичної медицини, зброєзнавства, також було показано військову амуніцію.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу