Студенти-правники Політехніки відвідали Патологоанатомічний музей при Львівському медичному університеті

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
 Патологоанатомічний музей

У рамках правового виховання студентів кафедри кримінального права і процесу ІНПП доцент Володимир Кушпіт та асистент цього ж інституту Інна Цилюрик організували для студентів другого курсу, які навчаються на напрямі «Правознавство», екскурсію в Патологоанатомічний музей при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.

Відповідальний за музей Володимир Федьків ознайомив студентів із експозиціями, прочитав лекцію на тему здоров’я, на прикладі експонатів показав вплив наркотичних середників, прекурсорів та психотропних речовин на генетичні зміни в організмі надалі з проявами дегенерації плоду. Вразило молодь і відвідування патологоанатомічного бюро, де проходив розтин померлого пацієнта, тож студенти побачили порядок проведення розтину тіла та встановлення безпосередньої причини смерті особи.

Фото Володимира Врублевського