Студенти-політехніки відвідали єдиний в Україні музей-тюрму на Лонцького та літературно-меморіяльний музей Івана Франка

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Студенти груп КІ-102 та СЗ-31 разом із доцентом катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Оксаною Микитюк відвідали єдиний в Україні музей-тюрму на Лонцького та літературно-меморіяльний музей Івана Франка.

Екскурсоводи (пані Оля, що проводила екскурсію в тюрмі, та пані Христина і пан Ігор з Дому Франка) відтворили автентику часу, дозволили побачити умови життя, культурно-політичне тло, що стало провідною ниткою для творення самостійної держави.

Такі екскурсії утверджують Правду, Віру у свою Ідею та непереможну силу Духу, бо «лиш боротись – значить жить» (Іван Франко).

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії