Студенти Львівської політехніки проходять виробничу практику на підприємствах «Укроборонпрому»

За матеріалами сайту «Експрес-онлайн»
танковий завод

8108 студентів пройшли цього літа виробничу практику на підприємствах «Укроборонпрому», 598 – залишилися працювати після її проходження. Такі результати діяльності найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави містяться в щорічному звіті роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

Державний концерн «Укроборонпром» співпрацює з 48 українськими вищими навчальними закладами, залучаючи науковий потенціал до розв’язання виробничих питань. Серед них – Києво-Могилянська академія, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Херсонський технічний університет.