Студенти Львівської політехніки пройшли практику на Южно-Українській атомній електростанції

За матеріалами сайту Южно-Української АЕС
 Южно-Українська атомна електростанція

На Южно-Українській атомній електростанції за перше півріччя 2019 року практику пройшли 89 студентів закладів вищої освіти, професійних ліцеїв та коледжів. Це студенти Одеського національного політехнічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Вінницького національного технічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Майбутні працівники АЕС опановують освіту зі спеціальностей «Атомна енергетика», «Комп’ютерні та інформаційні технології», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Є серед них майбутні хіміки, метрологи, екологи, бухгалтери, управлінці.

Цього року двома практикантами опікувався інженер-технолог ТЦ-2 Андрій Столярчук. Уже за два роки після працевлаштування на АЕС за тристороннім договором йому довелося стати керівником практики студента четвертого курсу Національного університету «Львівська політехніка» Кирила Устиченка і третьокурсника Одеського національного політехнічного університету Володимира Пилипенка. Своїми підопічними задоволений. Вони, на його думку, демонструють гарні теоретичні знання відповідно до курсу навчання. Головна якість практикантів – бажання навчатися новому.

Южно-Українська атомна електростанція