Студенти Львівської політехніки посіли друге місце на міжвишівських змаганнях серед команд шахістів

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
шаховий турнір

У межах Універсіади Львівщини впродовж 2 і 3 листопада визначилися переможці серед команд шахістів у двох підгрупах. Львівська політехніка виставила свою команду (кандидати у майстри спорту – Данило Сорока, Дмитро Козак, Богдан Леонтович, Ганна Трібуліна й першорозрядники – Назарій Павлик, Тамара Волошенко) у першій підгрупі найсильніших, куди ввійшли команди ЛДУФК, ЛНУ ім. І. Франка, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Ґжицького, ЛНМУ ім. Данила Галицького та Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України).

Змагання відбувалися у Львівському шаховому клубі (вул. Фредра, 1). Їхня перша частина передбачала проведення поєдинків за коловою системою – команда (чотири хлопця й дві дівчини) проти команди – у швидких шахах. Кожен спортсмен мав по 15 хвилин, щоб виграти або програти. Студенти Львівської політехніки перших два турніри були попереду всіх, потім почали поступатися суперникам. Основними супротивниками політехніків стали команди ЛНУ ім. І. Франка й ЛДУФК.

Друга частина змагань – шахи за правилами «бліц» – від команди виступало двоє хлопців і двоє дівчат, кожному давалося на гру по п’ять хвилин. Команда НЛТУ України в цих змаганнях участі не брала. Найкращими у «бліці» виявилися політехніки. У підсумку ж місця розподілилися так, як і після швидких шахів: І місце – ЛНУ ім. І. Франка, ІІ – Львівська політехніка, ІІІ – ЛДУФК.

шаховий турнір