Делегація норвезького університету Østfold University College зустрілася з ректором Політехніки Юрієм Бобалом. Вона прибула з міста Галден, що на південь від Осло, де розміщений університетський коледж. Цей візит – фактично підтвердження співпраці університету із Львівською політехнікою, за програмою якої українські військовослужбовці послуговуються різними кваліфікаційними перепідготовками і вивчають англійську мову.
Відтак норвезькі колеги ініціювали новий спільний проєкт – магістерську програму з міжнародної економіки, менеджменту та дигіталізації. Наприкінці минулого року вдалося підготувати заявку на цю програму і подати її до норвезької організації, що курує дослідження й освіту при міністерстві освіти і науки їхньої країни, і здобути грант на напрацювання дворічної програми. Ця програма передбачає мобільність студентів обох країн. Початком стане навчання впродовж семестру в університеті Østfold University College двох студентів-економістів Політехніки. Відповідно, один студент з університету прибуде опановувати ази нашої науки до Львівської політехніки. Згодом програма матиме довший термін.
Представники норвезької освіти перебуватимуть у Львові до кінця тижня і матимуть заплановані зустрічі не лише у Політехніці, а й з представниками міського й обласного керівництва, деяких міжнародних підприємств. Однак найбільше зосередяться на конкретних напрацюваннях спільної програми з нашим університетом.
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img3953.jpg?itok=VlJZhlq8)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img3971.jpg?itok=H4NJsmPN)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img3985.jpg?itok=NH5aFQLQ)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img3987.jpg?itok=_Cq8V9WD)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img3990.jpg?itok=QfgUw5Mj)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img3998.jpg?itok=jtXAM2mN)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img3999.jpg?itok=iD-lTwvs)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img4006.jpg?itok=InNu0Rtj)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img4010.jpg?itok=z6dY0y8z)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img4021.jpg?itok=z9v8ZxhW)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img4059.jpg?itok=d6UfKeQL)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img4062.jpg?itok=rD5l2eTD)
![Студенти Політехніки навчатимуться на норвезьких програмах](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img4070.jpg?itok=Lbpzho3j)