Освітня платформа Cоursera for Campus відкрила можливість безоплатного навчання для студентів Львівської політехніки

Центр інформаційного забезпечення
платформа онлайн навчання Coursera

Львівська політехніка у співпраці з платформою онлайн навчання Coursera for Campus на час карантину надає студентам можливість безоплатно навчатися на курсах цього майданчика.

Університетам, які припинили навчальний процес в аудиторіях через поширення пандемії COVID-19, платформа Coursera відкриває понад 3 800 курсів та 400 спеціальностей від провідних університетських та галузевих партнерів Coursera. Ці умови діятимуть до 31 липня 2020 року. Нагадуємо, Coursera – це проєкт у сфері онлайн-освіти, заснований професорами Стенфордського університету.

Для участі за цією програмою студентам необхідно зі своєї е-пошти @lpnu.ua подати заявку через Google-форму. Усіх, хто зголоситься, зареєструють на Cоursera for Campus від імені Львівської політехніки.