Студенти-маркетологи ІППТ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році.

За підсумками засідання конкурсної комісії наукові роботи студентів спеціальності 075 «Маркетинг» Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки Павла Жмура, Олександра Процовського та Олега Подольського потрапили до числа переможних. Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Максим Безпарточний.

Вітаємо студентів та керівника і бажаємо подальших успіхів!

Диплом переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Сертифікат керівника