Студенти Львівської політехніки стали переможцями трьох Всеукраїнських інтернет-олімпіад

Кафедра іноземних мов Львівської політехніки
Афіша заходу

Викладачі кафедри іноземних мов Національного університету «Львівська політехніка» взяли активну участь у підготовці студентів першого курсу до Всеукраїнських студентських інтернет-олімпіад. Мета участі – надати студентам технічного профілю можливість продемонструвати свої знання у площині гуманітарної та точної сфери знань. Результат – 13 призових місць для студентів-першокурсників.

1–2 квітня 2021 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було проведено три Всеукраїнські студентські інтернет-олімпіади – з предметів «Англійська мова та математика», «Англійська мова та фізика» й «Англійська мова, фізика та математика» для студентів І та ІІ курсів.

Загалом в олімпіадах взяли участь 250 студентів із 5 найбільших університетів України: Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Запорізька політехніка», Державного університету телекомунікацій, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Національного університету «Львівська політехніка».

Кафедра іноземних мов Львівської політехніки вже три роки поспіль бере участь у роботі організаційного комітету кожної з олімпіад і заохочує своїх студентів до участі в цих заходах. Для студентів це – чудова нагода оцінити свої знання не тільки з фізики чи математики, а й зрозуміти важливість володіння англійською мовою для досягнення успіху (усі завдання було подано англійською мовою). Для викладачів – це можливість побачити результати своєї праці, викладаючи дисципліну «Іноземна мова за професійним спрямуванням».

Понад 35 студентів Львівської політехніки змагалися за призові місця цього року.

За результатами виконаних завдань переможцями олімпіади з англійської мови та математики серед студентів І курсу Національного університету «Львівська політехніка» стали:

• І місце:
    • Гонсеровська Богдана, КН-113 (ІКНІ)
    • Ратінський Олег, КН-114 (ІКНІ)
    • Білець Роман, КН-115 (ІКНІ)
  • ІІ місце:
    • Михед Георгій, КН-114 (ІКНІ)
    • Ходак Любомир, КН-114 (ІКНІ)
  • ІІІ місце:
    • Гонсьор Юрій, КН-114 (ІКНІ)

Переможцями олімпіади з англійської мови та фізики серед студентів І курсу стали:

• І місце:
    • Куспись Іван, ПФ-11 (ІМФН)
    • Гладштейн Марія, КН-115 (ІКНІ)
    • Грабовенський Теодор, ІР-11 (ІКТА)

Переможцями олімпіади з англійської мови, фізики та математики стали:

• І місце:
    • Челюк Данило, ІР-12 (ІКТА)
    • Булгакова Аліна, СА-11 (ІКНІ)
  • ІІ місце:
    • Дмитришин Максим, ІР-11 (ІКТА)
    • Патана Данило, ІР-11 (ІКТА)

Підготовкою студентів до олімпіади з англійської мови займалися викладачі кафедри іноземних мов (Інститут гуманітарних та соціальних наук), зокрема наставники лауреатів: Ірина Скріль, Ірина Вислободська, Галина Залуцька, Андрій Сидор, Світлана Голощук, Олена Сидорчук.

Варто додати, що вже другий рік поспіль єдиним представником Львівської політехніки в організаційному комітеті олімпіади є старший викладач кафедри іноземних мов Любов Балацька, яка гідно репрезентує Університет на загальноукраїнському рівні.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорення нових вершин!