Студенти Львівської політехніки проходять практику в підрозділах Рівненської АЕС

За матеріалами газети «Голос України»
Фото з практики

Із середини вересня семеро студентів Національного університету «Львівська політехніка», Одеської політехніки, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Луцького національного технічного університету здобувають практичний досвід у підрозділах Рівненської АЕС.

Двоє студентів-практикантів четвертого курсу проходять виробничу, а п’ятеро, які закінчують навчання в магістратурі, – переддипломну практику. Потенційні атомники освоюють тонкощі обраної спеціальності в електричному та хімічному цехах, а також у навчально-тренувальному центрі електростанції.

У межах профорієнтаційної зустрічі за участю заступника генерального директора РАЕС із персоналу Богдана Шмигельського та представників управління кадрів на станції відбувся діалог із практикантами. Студенти могли ставити цікаві для них запитання та ділитися власними враженнями від перших тижнів практики.

Докладніше – на сайті газети «Голос України».