Студенти Львівської політехніки перемогли у змаганнях стартапів на IT Meets: Startups

Львівський ІТ Кластер
Фото із заходу

2 листопада під час IT Meets: Startups своїм досвідом, експертизою та факапами ділилися десять представників ІТ-галузі, які теж колись були амбітними початківцями. Понад 100 учасників зібрались, щоб послухати Fuckup Standup – формат, який поєднує гострий гумор та поради від успішних технологічних підприємців. А також разом обрати переможця «просмажки» стартапів, де сім команд змагались за призові у $4000.

Серед семи команд, які пітчились під час IT Meets: Startups, найближчим до порад спікерів виявився стартап Free Walk. Розробники розумної тростини для частково зрячих людей виграли $4000 призових.

«Для нас це неочікувана перемога. Ми вперше залучили таку велику суму. Тепер маємо змогу ще більше вдосконалити наш продукт, замовити необхідні матеріали для довершення прототипу тростини», – каже Меланія Волошинська, керівниця команди.

Стартап Free Walk створили другокурсники бакалаврської програми «Інтернет речей» у Національному університеті «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті Львівського ІТ Кластеру.