Студенти Львівської політехніки долучилися до акції зі збору 2 мільйонів гривень на FPV-дрони для ЗСУ

Благодійний фонд Сергія Притули
Заставка до матеріалу

Студенти 23 закладів вищої освіти з усієї України об’єдналися, щоб зібрати 2 мільйони гривень на FPV-дрони для українських захисників. Кошти будуть спрямовані на збір «Рій помсти 2.0».

Серед університетів, які доєдналися до ініціативи, – Національний університет «Львівська політехніка».

Збір символічно стартував 6 грудня 2023 року, в День Збройних сил України та Святого Миколая. Адже найкращим подарунком на будь-яке свято є те, що допомагає нашим воїнам знищувати ворога на нашій землі.

Фонд Сергія Притули в межах збору проводить змагання між університетами. Студенти, які зберуть найбільшу суму, зможуть обрати унікальний крафтнейм для всієї партії FPV-дронів. За цими підписами можна буде ідентифікувати ураження російської техніки чи ворога саме цими «студентськими» дронами.

Ініціатором акції виступила громадська організація «Студентське Братство Києва».

Поточний стан збору – на сайті Благодійного фонду Сергія Притули.