18–24 березня 2019 року студенти Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відвідали Краківську колегію шкіл зв’язку Республіки Польща. Ця поїздка стала можливою завдяки Угоді про співпрацю і мала на меті покращення якості та ефективності навчального процесу.
Надзвичайно цікавими були зустрічі з директором Краківської колегії шкіл зв’язку П. Кухарчуком та студентами закладу. Львів’яни відвідали практичні заняття, мали змогу ознайомитися з технічною базою закладу освіти, побачили наживо роботу телестудії та радіостудії Кракова.
Незабутні враження залишило й дозвілля. Це екскурсії у Королівський замок Вавель, у Величківські соляні копальні, вдалося побувати в Авіаційному музеї Польщі та піднятися на курган, присвячений Тадеушу Костюшко.
У травні, у рамках Угоди про співпрацю, у Коледжі телекомунікацій та комп’ютерних технологій очікують на візит – відповідь польської сторони. Львів’яни теж мають чим похвалитися і вразити.
![в Краківській колегії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/telcolkrak-zv-2019-2.jpg?itok=yGnRZPVY)
![в Краківській колегії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/telcolkrak-zv-2019-3.jpg?itok=RNFcgCFz)
![в Краківській колегії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/telcolkrak-zv-2019-4.jpg?itok=3Qbhh4yX)