Студенти Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій відвідали Краківську колегію шкіл зв’язку

Коледж телекомунікацій та комп’ютерних технологій Політехніки
в Краківській колегії

18–24 березня 2019 року студенти Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відвідали Краківську колегію шкіл зв’язку Республіки Польща. Ця поїздка стала можливою завдяки Угоді про співпрацю і мала на меті покращення якості та ефективності навчального процесу.

Надзвичайно цікавими були зустрічі з директором Краківської колегії шкіл зв’язку П. Кухарчуком та студентами закладу. Львів’яни відвідали практичні заняття, мали змогу ознайомитися з технічною базою закладу освіти, побачили наживо роботу телестудії та радіостудії Кракова.

Незабутні враження залишило й дозвілля. Це екскурсії у Королівський замок Вавель, у Величківські соляні копальні, вдалося побувати в Авіаційному музеї Польщі та піднятися на курган, присвячений Тадеушу Костюшко.

У травні, у рамках Угоди про співпрацю, у Коледжі телекомунікацій та комп’ютерних технологій очікують на візит – відповідь польської сторони. Львів’яни теж мають чим похвалитися і вразити.

в Краківській колегії в Краківській колегії в Краківській колегії