Студенти коледжів Львівської політехніки здобувають перемоги і призові місця на обласних олімпіадах

Львівська політехніка
Тарас Петровський

13 квітня 2019 року у Львівському поліграфічному коледжі Української академії друкарства відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської Олімпіади з математики. Перше місце здобув студент Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Тарас Петровський.

Команди студентів четвертого курсу Автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки вибороли перше та третє місця у регіональній олімпіаді зі спеціальності «Галузеве машинобудування» освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

Збірна команда Коломийського політехнічного коледжу Львівської політехніки виборола третє місце на I етапі Всеукраїнської (44-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування.

Студент Технічного коледжу Львівської політехніки Євген Болехан посів третє місце на XVIII обласній олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації.

диплом команди студентів четвертого курсу Автомобільно-дорожнього коледжу диплом команди студентів четвертого курсу Автомобільно-дорожнього коледжу Максим Прибилкевич грамота Максима Прибилкевича