Представники коледжів Львівської політехніки продовжують перемагати в обласних спортивних змаганнях

Львівська політехніка
обласні з легкої атлетики

На стадіоні «Динамо» відбулися обласні з легкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації Львівської області.

Збірна команда дівчат Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» посіла I місце в загальному заліку. В особистих змаганнях представниці коледжу здобули 3 перших, 2 других і 2 третіх місця.

Юнаки Технологічного коледжу в загальному заліку посіли сьоме місце, але в особистому здобули одне перше й одне друге місця.

Біля хутора Думанів села Суховоля Городоцького району відбулися змагання з туризму серед закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації Львівщини. Студенти коледжу «Інфокомунікації» Львівської політехніки здобули перше місце. Команда Технологічного коледжу Університету у загальному заліку стала третьою.