15 травня 2019 року на базі Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України відбувся щорічний творчий конкурс з іноземних мов серед студентів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації Львівської області.
Студенти Коледжу телекомунікацій та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» у запеклій боротьбі вибороли почесне перше місце.
Представниці коледжу «Інфокомунікації» Львівської політехніки здобули ІІІ місце.
![творчий конкурс з іноземних мов](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/21/para/gallery/colobleng-2019-2.jpg?itok=rjP_YPrX)