Студенти Хмельницького політехнічного коледжу Університету перемогли в міському історичному батлі «Об’єднай Україну»

За матеріалами сайту 0382.ua
Студенти ХПК перемогли в міському батлі «Об’єднай Україну»

У БібліоХабі центральної міської бібліотеки Хмельницького відбувся перший історичний батл «Об’єднай Україну». Учасники грали в історичну настільну гру «100 років боротьби», розроблену Українським інститутом національної пам’яті до 100-річчя Української революції 1917–1921 рр. Мета гри – символічно об’єднати в одну державу всі українські землі.

У батлі взяли участь три команди: «Знавці історії» навчально-виховного об’єднання № 5, «Політехнік» студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та «Пласт» Національної скаутської організації України у місті Хмельницькому.

Учасники гри зійшлися в інтелектуальному історичному протистоянні. Події, факти, дати, імена… Нестандартні відповіді учасників, влучні коментарі, підтримка та допомога команд одне одному – все сприяло тому, що батл проходив дуже динамічно та весело.

Але все ж таки в будь-якій грі переможець один. Найпершими «об’єднали» всі українські землі в одну державу учасники команди «Політехнік» Хмельницького політехнічного коледжу.

У БібліоХабі центральної міської бібліотеки