Студенти Хмельницького політехнічного коледжу розробили сайт Форуму економічного розвитку міста

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Студенти

27 квітня 2017 року у Хмельницькому відбудеться Khmelnytskyi Forum on Economic Development, мета якого – об’єднати підприємців та інвесторів у баченні спільного майбутнього міста, надихнути інноваційно та покращити підприємницький дух.

28 березня відбувся Launch Party для членів організаційного комітету Форуму, друзів, партнерів, а також представників бізнесу, які зацікавлені в економічному зростанні Хмельницького . Під час його проведення студенти Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ніколенко та Ігор Остапчук (група ПР-142) презентували сайт Форуму, розроблений ними на замовлення оргкомітету.

Мер міста Олександр Симчишин подякував студентам коледжу за розробку, активність і небайдужість та побажав подальших творчих задумів, успіхів у навчанні та праці.