Студенти Хмельницького політехнічного коледжу Університету організували флешмоб, який претендує на національний рекорд

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
живий тризуб

Масштабне святкування Дня вишиванки відбулось у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Теперішні студенти коледжу та майбутні студенти – учні Хмельницької спеціалізованої школи № 30 – взяли участь у рекордному за кількістю учасників флешмобі «Тризуб вишиванок», утворивши на стадіоні навчального закладу живий вишиваний тризуб.

Торік всеукраїнський рекорд за кількістю учасників флешмобу у День вишиванки встановили у Чернівцях. Та сьогодні хмельницьким політехнікам вдалося його перевершити – у дійстві взяла участь 1151 людина у національному вбранні.

Тепер слово за представниками Національного реєстру рекордів, яким передадуть зняте відео, і вже вони визначать, чи стали хмельничани рекордсменами.